Pirma reikia buti idealiam, o tada idealu ieskoti... :D
pritariu :D
Taj kad ir as esu panikes idealus
tai kad ne . :D
O gašh, jau matau, koks Tu idealus :D
Nu ir pasakyk koks as idealus
Nu krč, dovanotam arkliui į dantis nežiūrima..
Matos, kd nesupranti esmės apie ką kalbu :DD
O man itin nesvarbu ka tu cia man sneki
Tai, kad jei Tu nesupranti, kad esi negražus, ir į Tavo šitus klausimus daug kas nekreipia dėmesio, tai ir nerašinėk iš vien kad ieškai to ano.. Tu gal nepagalvoji, kad geriau pats parašyk pamatęs tą savo idealią gražią panelę? o ne čia skelbk.. nes matau nelabai sulauki komplientų nuoširdžių.
kai gaidina merga tave tai jau nebeidomu ka ir besako ji ane ? :D
Man zinok tiesiog pohui ka tokia girtuokle man raso ir tiesiog man neidomi ta tavo kvaila nuomone ir as neklausau tokiu brundukui kurios atrodo baisiau uz mano mociute slikstyne
Girtuoklė? ar aš gerai perskaičiau? Va už šitą bernele tai ilgai kentėt gali :)) nežinai, tai patylėk geriau žinok. Nes brangiai gali sumokėti už tokį bazarą.
Tu manes vaikuti geriau negasdink net nezinai kas yra bazaras
Pūsk Tu avėpyzda tik. Įsivaizduoja esąs baisus sexiukas :D tai sėkmės ieškant NUostabiai idealiai gražios panelės :))
tu grazuoli idealusis dabar pagalvok ar i tave toki kas nors ziures , kai tu sitaip su panele kalbi . :))
Taj ka as padarysiu su tokiom paneliam visos vaikinai prazutu :D Kazkaip uznervino jinai mane nesamones kalba :D O tu tai man patinki nesamones nesneki galima su tavim pakalbeti nuostabi esi
Suradai savo ideala :DDD
Tik kažin ar ilgam surado :DD
Pasvajoti galima :DD
as ? :D